پشتوانه همکاری در بیش از ۱۲۰ پروژه از سراسر جهان

به دوستی بلند مدت با تمام عزیزانی که افتخار همکاری با انها را داشته ایم می بالیم. صداقت و تلاش برای دستیابی به شرایط برد برد ضامن همیشگی دوستی ما بوده است.

مشاوره

درباره آژانس دیجیتال مگسک

مگسک حاصل ۱۶ سال تجربه کاری است. قطعا از ابتدا با نام مگسک فعالیت نمی کردیم و مگسک را در سال ۱۳۹۹ خلق کردیم. مگسک از سالها فعالیت در عرصه تبلیغات، مارکتینگ و مهندسی شکل گرفته است. به خود می بالیم که توانسته ایم از یک مجموعه دو نفره در سال ۱۳۸۳ به همراه یک دستگاه کامپیوتر و زیرزمین منزل مسکونی به وضعیت فعلی با مشتریان بین المللی و تیمی متشکل از بیش از ۱۰ نیرو دست یابیم. تلاش و پشتکار و اندکی شانس همراهان همیشگی ما بوده اند.

وقتی به کارنامه تمامی این سالها نگاه می کنیم، داشتن مشتریانی با بیش از ۱۰ سال سابقه همکاری مداوم موجب خوشحالی ما می شود.

ما در مگسک با تکیه بر خلاقیت و دانش روز، معتقدیم که نه نخستین هستیم و نه بهترین. کماکان از شکستها و تجربیاتمان می آموزیم و سعی داریم که کار درست را در زمان درست و به شیوه درست به اجرا برسانیم.

در مگسک، ارائه راه حل و راهکار مناسب محور تمامی فعالیتها می باشد. در واقع چیزهایی نظیر وب سایت و اپلیکیشن و شبکه های اجتماعی، تنها ابزاری است برای پیاده سازی یک راه حل. راه حلی براش فروش بیشتر یا برندینگ بهتر یا ارتباط مناسبتر با مشتریان.

چنانچه هر نوع فعالیتی در فضای دیجیتال در نظر دارید، مجموعه مگسک، شما را در اجرا و تحلیل مناسب تر همراهی خواهد کرد. کافی است تنها یک فنجان چای یا قهوه با هم بنوشیم تا ماجراجویی شروع شود.

مجله اینترنتی منودلیار

وقتی یک استارتاپ راه اندازی می کنی، با مشکلات بسیاری روبرو خواهی شد. همراه و همدل بودن آژانس مگسک در بسیاری مواقع سبب شد که این سختیها را کمتر متوجه شویم. مگسک یک آژانس نیست، عضوی از گروه منودلیار است.

موسسه پادمآرت

ما می دانستیم که در پادمآرت از نظر هنری و آموزشی چه فعالیتهایی می خواهیم انجام دهیم. اما شیوه و استراتژی بازاریابی، خصوصا در حوزه دیجیتال را نمی دانستیم. همکاری با آژانس دیجیتال مگسک موجب شد دید ما به فعالیتهای هنریمان هم بازتر شود. امیدوارم که همکاری بلندمدت و ادامه دار با این مجموعه داشته باشیم.

پارس دیپلماتیک

ما زمانی با آژانس دیجیتال مگسک آشنا شدیم که حدود یکسال درگیر کار کردن با مجموعه دیگری بودیم که خواسته های ما را در انتقال فعالیتهایمان از بازار سنتی به بازار  دیجیتال به ثمر بنشاند. مگسک در کمتر سه ماه تمامی درخواستهای ما را رسیدگی کرد و با پیشنهادات و راهکارهایشان ما را سورپرایز کرده اند.